główna kontakt Dodaj do ulubionych startuj z nami     

Finanse

Nieruchomo¶ci

giełda

praca

pogoda

rozrywka

tWWWoje Radomsko! i masz co chcesz... wiedzieć

mapa gazety

:: biznes
:: informacje
:: auto
:: dziecko
:: kultura
:: film
:: imprezy
:: media
:: telefony
:: zdrowie i uroda
:: komunikacja
:: organizacje
:: nasze miasto
:: sport
:: turystyka
:: usługi


Reklama

informacje

25.09.2012r.
Sprawozdanie MOSIR Radomsko

SPRAWOZDANIE Z IMPREZ SPORTOWO – REKREACYJNYCH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I OSÓB DOROSŁYCH ZORGANIZOWANYCH W DNIACH 17.09. – 23.09.2012 R. PRZEZ MOSIR

Sprawozdanie z Mistrzostw Radomska w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Parku Solidarno¶ci w dniu 17.09.2012 r WYNIKI Dziewczęta – Szkoły podstawowe

1. Muszyńska Martyna 2000 PSP 6 31 pkt.

2. Ozga Aleksandra 2001 PSP 7 29

3. Kępa Marta 2000 PSP 6 28

4. Spadło Marlena 2001 PSP 10 27

5. Kowalczyk Julia 2000 PSP 9 26

6. Kowalczyk Wiktoria 2001 PSP 6 25



KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 miejsce PSP nr 6 84 pkt. (31+28+25)
2 miejsce PSP nr 9 69 pkt. (26+22+21)

3 miejsce PSP nr 2 48 pkt. (17+16+15)
4 miejsce PSP nr 10 45 pkt. (27+13+5)
5 miejsce PSP nr 7 41 pkt. (29+11+1)
6 miejsce PSP nr 1 40 pkt. (18+12+10)
7 miejsce PSP nr 4 38 pkt. (24+8+6)


Chłopcy - Szkoły podstawowe
1. Stolarski Jakub 2000 PSP 2 31 pkt.
2. Klekowski Robert 2000 PSP 9 29
3. Snażyk Daniel 2000 PSP 10 28
4. Mekler Maciej 2001 PSP 2 27
5. Lisowski Mikołaj 2000 PSP 7 26
6. Sukiennik Jakub 2001 PSP 7 25


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1 miejsce PSP nr 7 74 pkt. (26+25+23)
2 miejsce PSP nr 9 68 pkt. (29+20+19)
3 miejsce PSP nr 2 67 pkt. (31+27+9)
4 miejsce PSP nr 6 56 pkt. (24+17+15)
5 miejsce PSP nr 4 46 pkt. (18+16+12)
6 miejsce PSP nr 1 36 pkt. (22+13+1)
7 miejsce PSP nr 10 32 pkt. (28+4)


Dziewczęta - GIMNAZJUM

1. Sroka Kamila 1997 PG 6 31 pkt.
2. Cichosz Natalia 1998 PG 5 29
3. Hyt Ewa 1997 PG 5 28
4. Szymczak Marlena 1997 PG 7 27
5. Dzwonek Angelika 1998 PG 3 26
6. Jurczyk Justyna 1998 PG 5 25

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 miejsce PG 5 Radomsko 82 pkt. (29+28+25)
2 miejsce PG 6 Radomsko 71 pkt. (31+21+19)
3 miejsce PG 7 Radomsko 57 pkt. (27+17+13)
4 miejsce PG 3 Radomsko 55 pkt. (26+24 + 5)
5 miejsce PG 4 Radomsko 52 pkt. (22+20+10)
6 miejsce PG 1 Radomsko 49 pkt. (18+12 + 9)
7 miejsce PG 2 Radomsko 40 pkt (15+14+11)


Chłopcy - GIMNAZJUM
1. Ciupa Wiktor 1998 PG 3 31 pkt.
2. Juziak Wojciech 1997 PG 4 29
3. Żółciński Jakub 1998 PG 1 28
4. Włóka Cezary 1998 PG 5 27
5. Lisowski Norbert 1997 PG 2 26
6. Olczyk Dawid 1998 PG 7 25


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1 miejsce PG 4 Radomsko 74 pkt. (29+24+21)
2 miejsce PG 5 Radomsko 66 pkt. (27+22+17)
3 miejsce PG 1 Radomsko 62 pkt. (28+23+11)
4 miejsce PG 2 Radomsko 58 pkt. (26+18+14)
5 miejsce PG 3 Radomsko 54 pkt. (31+15 + 8)
6 miejsce PG 6 Radomsko 36 pkt. (20+13 + 3)
7 miejsce PG 7 Radomsko 34 pkt. (25 + 9 + 0)

VI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ z cyklu GRAND-PRIX SIATKÓWKI PLAZOWEJ - MOSIR 2012. Turniej rozgrywano systemem pucharowym ze względu na duż± ilo¶ć drużyn.

WYNIKI PÓŁFINAŁÓW
1. P. KOWALSKI, B. BOHDANOWICZ – P. KAZIK, M. ZDZIERAK 1 : 2
2. Ł. PERCZYŃSKI, T. BENES – F. WIZOWSKI, K. KOTYNIA 2 : 0


FINAŁ
P. KAZIK, M. ZDZIERAK – Ł. PERCZYŃSKI, T. BENES 2 : 0

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI VI TURNIEJU


I m PIOTR KAZIK, MARCIN ZDZIERAK
II m ŁUKASZ PERCZYŃSKI, TOMASZ BENES
III – IV m PIOTR KOWALSKI, BARTŁOMIEJ BOHDANOWICZ
FILIP WIZOWSKI, KRZYSZTOF KOTYNIA
CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI PO VI TURNIEJACH
I – II m ŁUKASZ PERCZYŃSKI, TOMASZ BENES 34 PKT
MARCIN ZDZIERAK, PIOTR KAZIK 34 PKT
III m PIOTR KOWALSKI, KRZYSZTOF NAMY¦LAK 18 PKT

IV m PIOTR KOWALSKI, BARTŁOMIEJ BOGDANOWICZ 16 PKT
V m PRZEMYSŁAW POLITAŃSKI, TOMASZ DAROS 12 PKT
VI m BARTŁOMIEJ BOGDANOWICZ, KRZYSZTOF NAMYSLAK 8 PKT
Do końca GRAND-PRIX pozostał do rozegrania jeden turniej.

ORLIKOWA LIGA PIŁKI NOZNEJ – dzieci i młodzieży.
SZKOŁY PODSTAWOWE
WYNIKI GIER FINAŁOWYCH
1. POGROMCY - KANONIERZY 6 – 2
2. KANONIERZY - SMERFY 0 – 2
3. POGROMCY - SMERFY 3 – 1
CZOŁÓWKA TURNIEJU

I m POGROMCY
II m SMERFY
III m KANONIERZY

GIMNAZJA

I m REPREZENTANCI
II m EXAITED
III m FC TAIGERS


DZIELNICOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ – STOBIECKO MIEJSKIE WYNIKI GIER FINAŁOWYCH 1. FC STOBIECKO - FC DZIESIˇTKA 3 – 6
2. REPORTER - FC STOBIECKO 2 – 13
3. FC DZIESIATKA - REPORTER 3 – 4
CZOŁÓWKA TURNIEJU
I m FC STOBIECKO
II m FC DZIESIATKA
III m REPORTER

RADOMSZCZAŃSKA LIGA MINI-PIŁKI NOŻNEJ

WYNIKI XIII KOLEJKI
1. MEBIN - ZORZA 18 – 1
2. BOGWIDZOWY - PROPACK LINK 3 – 4
3. EVT - FAMEG 7 – 6
4. DRUKARNIA KAMIŃSKICH - LEITZ 2 – 2
5. DRUKARZ - AD BUD 1 – 0
6. BLOK DOBRYSZYCE - EKO CENTRUM 0 – 11
PAUZA: ŻUBRY

Była to ostatnia kolejka rundy zasadniczej, teraz drużyny podzielone zostan± według zajętych miejsc w tabeli na dwie grupy: - grupa „A”, tzw. mistrzowska, pierwszych 6 drużyn,
- grupa „B”, tzw. spadkowa, miejsca 7 – 12 w tabeli
Drużyny w grupach rywalizować będ± „każdy z każdym” z zaliczeniem punktów i bramek z rundy zasadniczej.

TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ
1. MEBIN 12 36 88 – 21
2. DRUKARZ 12 31 56 - 25
3. EKO CENTRUM 12 30 62 – 21
4. EVT 12 27 60 – 27
5. FAMEG 12 17 37 – 40
6. AD BUD 12 16 28 – 37
7. LEITZ 12 16 27 – 44
8. ŻUBRY 12 16 40 – 37
9. PROPACK LINK 12 15 50 – 48
10. ZORZA 12 11 37 – 69
11. DRUKARNIA KAMIŃSKICH 12 10 28 – 42
12. BOGWIDZOWY 12 2 15 – 58
13. BLOK DOBRYSZYCE 12 1 20 – 79

NAJSKUTECZNIEJSI STRZELCY:

24 BRAMKI - ŁUKASZ CIE¦LIK (PROPACK LINK)
23 BRAMKI - PIOTR KACZMARCZYK (MEBIN)
22 BRAMKI - ARTUR PIESIAK (MEBIN)
18 BRAMEK - ARKADIUSZ CIE¦LIK (ZORZA)
15 BRAMEK - PAWEŁ KUREK (EKO CENTRUM)
14 BRAMEK - MICHAŁ SIEDLECKI (EKO CENTRUM)


KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO – REKREACYJNYCH MOSIR 24.09. – 07.10.2012
· 25.09.2012r. godz. 15.00 BOISKO PRZY HALI SPORTOWEJ
GRAND – PRIX SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MOSIR 2012
· 28 WRZESIEŃ 2012 R. GODZ. 15.00 ORLIK
ORLIKOWA LIGA PILKI NOZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY
· 27 WRZESIEŃ 2012R. GODZ. 15.00 BOISKO MOSIR-U UL. GRODZKA
„TURNIEJ KOSZYKÓWKI ULICZNEJ”
· 29 i 30 WRZESIEŃ GODZ. 9.00 ORLIK
RADOMSZCZAŃSKA LIGA MINI-PIŁKI NOŻNEJ
· 1 paĽdziernik 2012r. godz. 14.30 STADION MIEJSKI PRZY BRZE¬NICKIEJ
ZAJĘCIA SPORTOWO – REKREACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
(Turnieje: cymbergaja, piłkarzyki, tenis stołowy, rzutki)
· 4 paĽdziernik 2012 R. GODZ. 15.00 ORLIK
ORLIKOWA LIGA PILKI NOZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY
· 4 paĽdziernik 2012R. GODZ. 15.00 BOISKO OSIEDLOWE BARTODZIEJE
Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w ramach „Międzydzielnicowej Ligi Gier Zespołowych”
· 6 – 7 paĽdziernik 2012r. GODZ. 9.00 ORLIK
RADOMSZCZAŃSKA LIGA MINI-PIŁKI NOŻNEJ


Frekwencja na obiektach MOSIR w dniach 17.09. – 23.09.2012 roku wyniosła osób - 3 115 Z krytej pływalni skorzystało osób - 1 663 Z siłowni skorzystało osób - 255 Solarium czynne było przez minut - 10 skorzystało osób - 1 Z boiska ORLIK skorzystało osób - 937 Z kortów tenisowych skorzystało osób - 240 Z usług gabinetu masażu skorzystało osób- 19

Ľródło: MOSIR Radomsko


Reklama



"tWWWoje Radomsko" - Poleć nasz± gazetę znajomemu



home | o nas | reklama | nieruchomo¶ci | firmy | kontakt | regulamin | dodaj newsa
copyright and design by mida ||| wszelkie prawa zastrzeżone